Véritable Exky® Classic Biela

Exky® CLASSIC je najmenšia a najefektívnejšia inteligentná vnútorná záhrada, ktorá vám umožní bez námahy pestovať bylinky, zeleninu a zeleninu vo vašej kuchyni. Je úplne sebestačný: stará sa o vaše rastliny, takže môžete zbierať chutné zdravé potraviny po celý rok. Vďaka ultra kompaktnému a elegantnému dizajnu sa skvele hodí do každej kuchyne.

Vďaka svojej technológii rastú rastliny v EXKY 3-krát rýchlejšie ako v prírode, aby ste si mohli užiť bohatú úrodu!

 GIFT WIGHT CONTAUTOMATICKÉ PRÍSLUŠENSTVO GIFT PRÍSLUŠENSTVO> /strong><br>100% prírodné predsemené náplne Zdravá a bohatá úroda Vyrobené vo Francúzsku <strong>Lingoty</strong><br> spokojní alebo vymenení

štandardná cena: 129,99 € –23 % 99,79 € 83,16 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom - ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Véritable Exky® Classic Biela
Exky CLASSIC(1) jpeg
129,99 € –23 %

Podrobný popis

Exky ® CLASSIC a jeho ultra kompaktné rozmery sú prispôsobené stiesneným priestorom obyvateľov miest. Jeho technológia je ideálna do kuchýň so žiadnym alebo malým denným svetlom. Dokáže pestovať dva Lingoty® súčasne.

Exky CLASSIC(1)-jpeg

Vysokoúčinné LED diódy využívajú špecifické svetelné spektrum, ktoré zabezpečuje rýchlejší rast rastlín a prispieva k bohatším chuťovým vlastnostiam. EXKY obsahuje automatický denný a nočný cyklus, s 16 hodinami zapnutia a 8 hodinami vypnutia. Svetelná tyč je výškovo nastaviteľná, aby sa prispôsobila rastu vašich rastlín.

Exky-mast-CLASSIC

Exky® disponuje vstavanou nádržou na vodu s výdržou až 3 týždne. Pasívna hydroponická technológia zabezpečuje úplne tiché automatické zavlažovanie. Naplnenie nádrže je veľmi jednoduché a užívateľsky prívetivé: systém disponuje blikajúcim alarmom, ktorý upozorní na nízku hladinu vody a zároveň zabraňuje pretečeniu. Celkový proces je rýchly a jednoduchý.

Exky classic specifikacie SK

Lingot® je ekologická a patentovaná náplň určená pre jednoduché pestovanie rastlín, dokonca aj pre tých, ktorí sa s pestovaním ešte nestretli. Tento substrát neobsahuje GMO ani pesticídy a už obsahuje organické semená a potrebné živiny, ktoré sú uchované priamo v pripravenom substráte. Jeho špongiovitá štruktúra optimalizuje vzdušnosť koreňov a reguláciu vlhkosti. Lingot vydrží až 6 mesiacov a prináša v priemere jednu úrodu týždenne.

Exky-CLASSIC-kitLingot-sq

 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart kvetináče Véritable ®
Záruka: 2 roky
Rozmery: 29,7 x 14,3 x 28,4 cm
 VŠETKY

Véritable®, líder vo vnútornom mestskom poľnohospodárstve

Véritable® je popredný startup v mestskom poľnohospodárstve: poskytujeme inovatívne riešenia, ktoré umožňujú každému jednoducho pestovať, zberať a užívať si širokú škálu čerstvých a zdravých produktov. Chutné bylinky, jedlé kvety a detská zelenina sú čerstvé a dostupné po celý rok u vás doma.

Nemáte zelený palec? Riešenia Véritable® poskytujú širokú škálu autonómnych vnútorných záhrad a prírodných náplní pripravených na použitie. Mysleli sme na všetko, aby ste si naše produkty mohli ľahko vypestovať aj u vás doma.

Znovu objavte skutočné chute/strong>
Pestovanie byliniek priamo vo vašej kuchyni vám umožní zbierať čerstvé potraviny po celý rok. Každý deň si môžete vychutnať farebné, voňavé, lahodné bylinky, ktoré oživia jednoduchý šalát alebo prinesú sviežosť na luxusnú večeru.

Zažite nové chute

 Veritable®
 

Rad Veritable® gardens

Technológia Véritable® odpovedá vašim mestským potrebám tým, že poskytuje kompaktný, spoľahlivý, tichý, ekonomický a ergonomický produkt. Autonómna vnútorná záhrada Veritable® využíva špičkovú technológiu LED svetla na zabezpečenie rastu rastlín bez potreby prirodzeného svetla. Identifikovali sme optimálnu vlnovú dĺžku svetla, ktorá pokrýva veľký objem rastlín a optimalizuje vývoj chuti. Automatický zavlažovací systém bude zalievať rastliny po dobu 3-4 týždňov a vizuálny alarm upozorní, kedy je čas doplniť nádrž. Véritable® Gardens fungujú iba s Véritable® Lingots®.

Lingots® : náplne pripravené na použitie

Véritable® Lingots® pochádzajú z kombinácie technológií pre jednoduché a efektívne použitie. Náplne obsahujú substrát, živiny a organické alebo neošetrené semená (v závislosti od druhu). PH, vlhkosť, koncentrácia živín, prevzdušňovanie koreňov, vzdialenosť semien a hĺbka sú kontrolované a optimalizované, aby sa zabezpečila hojná a pravidelná úroda. Véritable® Lingots® sú 100% kompostovateľné a biologicky odbúrateľné, bez GMO alebo pesticídov.

 

Véritable: hrdo navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku

„Je našou zodpovednosťou ako podnikateľov rozvíjať bezpečnú a zodpovednú spoločnosť nielen pre zamestnancov, ale aj pre životné prostredie a miestnu a národnú ekonomiku. Nicolas GEHIN, generálny riaditeľ Véritable®.

fr.jpg

Spoločnosť Véritable® sa zaviazala dodržiavať svoj sociálno-ekonomický systém. Spoločnosť so sídlom v regióne Rhône-Alpes-Auvergne vo Francúzsku navrhuje, vyrába a montuje 90 % svojich produktov v okruhu 200 km. Výskumné a vývojové aktivity, dizajn produktov, marketing a zákaznícky servis sa vykonávajú interne. Priemyselnú výrobu, montáž a logistiku zabezpečujú spoľahliví francúzski partneri. Do celého projektu je zapojených viac ako 25 partnerov, čo predstavuje približne 300 pracovných miest vo Francúzsku.

Ocenenia Genuine®

Sme veľmi hrdí na ocenenia, ktoré odmenili Véritable® za inováciu a jej víziu.

odmeny.jpg
 

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Nakŕmte svet zajtrajška

V súčasnosti viac ako 50 % svetovej populácie žije a stravuje sa v mestských oblastiach. Vo Francúzsku žije 80 % obyvateľstva v aglomeráciách. Táto urbanizácia rýchlo mení životný štýl a vytvára nové potreby.

 

Zdravé lokálne produkty

Obyvatelia miest aj vidieka hľadajú čerstvé, zdravé, lokálne produkty s ekologickým alebo známym pôvodom a spoľahlivých výrobcov. Súčasný potravinársky priemysel a tradičné distribučné kanály však sťažujú uspokojenie týchto potrieb.

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Mestské poľnohospodárstvo má mnoho výhod. Tento nový spôsob pestovania je zdravý (s permakultúrou, organickým alebo ekologickým ošetrením), ekologickejší a ekonomickejší (kontrolou a znižovaním spotreby vody a predchádzaním vyplavovaniu pôdy) a má dôležitý sociálny a spoločenský dopad. Spojenie výrobcov a spotrebiteľov má pozitívny vplyv na náš ekosystém. Zainteresovaní spotrebitelia + zapojení výrobcovia = výrobky vyššej kvality.

 

Veritable® podporovaný regiónom Auvergne-Rhône-Alpes pre rozvoj exportu

Od svojho vzniku sa Véritable ® spolieha na miestnych partnerov pri výrobe svojich produktov, ale aj pri rozvoji svojho podnikania. V roku 2021 Véritable ® využila finančnú pomoc z regiónu Auvergne-Rhône-Alpes na nábor manažéra exportu.

"Snahy regiónu sú pre nás veľmi dôležité. Od roku 2015 vyrábame výhradne vo Francúzsku a veľmi lokálne s miestnymi partnermi. Regionálna pomoc nám umožňuje rozvíjať sa a prispieva k podpore priamej a nepriamej zamestnanosti na území."
 
Nicolas GEHIN - prezident Veritable SASNicolas Gehin      Prezident Veritable ® SAS

Podobné produkty

Dill (Aneth)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-ANE006
Cilantro (Coriandre)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-COR003
Red wild strawberry (Fraise des bois rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-P5-FRA029
Spearmint (Menthe verte)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-MEN009
Mini red tomato (Mini tomate rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-TOM016
yellow bell pepper (Mini poivron jaune)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-POI030
Chives (Ciboulette)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-CIB004
Sweet basil (Basilic Grand Vert)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-BAS002