Véritable® Connect Inteligentný kvetináč

Objavte inteligentný kvetináč Véritable® Connect, špičku vo svete smart pestovania. Vyladená aplikácia Véritable smart app vám umožní sledovať vývoj vašich rastlín , zvoliť si režim osvetlenia a upozorní vás, keď je nádrž na vodu prázdna . Nechajte sa viesť! Je to jednoduché, rýchle a úspech je zaručený!

 LED KUCHAŘSKÁ KUCHÁRKA tichá voda VARITEĽNÝ SYSTÉM Záhrada  </strong><br>100 % prírodné predsadené náplne Zdravá a bohatá úroda Technológia Adapt'light™ Made in France Connected vnútorná záhrada <strong>Lingots</strong><br> spokojní alebo vymenení

Variant:
štandardná cena: 269,99 € –18 % 219,99 € 183,33 € bez DPH
Dostupnosť: Momentálne nedostupné - očakávame v máji 2024 Momentálne nedostupné - očakávame v máji 2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Véritable® Connect Inteligentný kvetináč
Véritable CONNECT IG(1)
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 269,99 € –18 %

Podrobný popis

Véritable Connect®

Véritable Connect je inovatívny a inteligentný kvetináč, ktorý umožňuje pestovanie čerstvej zeleniny, byliniek a kvetov priamo u vás doma. Je navrhnutý tak, aby rastliny pestovať kdekoľvek a kedykoľvek, bez ohľadu na podmienky vonku.

Véritable CONNECT MG(1)
Véritable CONNECT IG-schema

Kvetináč je vybavený pokročilou technológiou, ktorá vytvára optimálne podmienky pre rastliny a umožňuje vám monitorovať a kontrolovať ich rast pomocou mobilnej aplikácie. Kvetináč je vybavený senzormi, ktoré monitorujú intenzitu osvetlenia, vlhkosť pôdy a teplotu, aby zabezpečili ideálne prostredie pre rastliny.

Jednou z hlavných výhod Véritable Connect je jeho prepojenie s mobilnou aplikáciou. V aplikácii nájdete množstvo užitočných funkcií, tipov a trikov pre ešte lepšie výsledky.

Potager CONNECT-IG-IPHONE EN
Barbecue gift box KIT-BBQLING-ENDE-40 (4)

Véritable Connect je kompaktný a elegantný, hodí sa do akéhokoľvek interiéru. Systém je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na používanie a údržbu. Do kvetináču stačí zasadiť pripravené sadenice Véritable Lingots, ktoré obsahujú všetko, čo vaše rastliny potrebujú - semienka, substrát a hnojivo. Po jednoduchom vložení sadeníc do kvetináču môžete sledovať ich rast a v priebehu niekoľkých týždňov si môžete vychutnať prvé čerstvé plodiny.

Véritable Connect je ideálny pre tých, ktorí majú obmedzený prístup k vonkajšiemu priestoru alebo chcú mať čerstvú zeleninu, ovocie či bylinky kedykoľvek počas roka. S jeho pomocou môžete pestovať širokú škálu plodín, vrátane šalátov, byliniek, zeleniny a kvetov.

Véritable CONNECT IG(4)
Potager-CONNECT-3-4-moonlight-gold-avec-lingots

Véritable Connect je kombináciou pokročilej technológie, jednoduchosti používania a elegancie dizajnu, čo ho robí ideálnym riešením pre všetkých začínajúcich „záhradkárov“ či milovníkov čerstvej zeleniny.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart kvetináče Véritable ®
Záruka: 2 roky
 VŠETKY

Véritable®, líder vo vnútornom mestskom poľnohospodárstve

Véritable® je popredný startup v mestskom poľnohospodárstve: poskytujeme inovatívne riešenia, ktoré umožňujú každému jednoducho pestovať, zberať a užívať si širokú škálu čerstvých a zdravých produktov. Chutné bylinky, jedlé kvety a detská zelenina sú čerstvé a dostupné po celý rok u vás doma.

Nemáte zelený palec? Riešenia Véritable® poskytujú širokú škálu autonómnych vnútorných záhrad a prírodných náplní pripravených na použitie. Mysleli sme na všetko, aby ste si naše produkty mohli ľahko vypestovať aj u vás doma.

Znovu objavte skutočné chute/strong>
Pestovanie byliniek priamo vo vašej kuchyni vám umožní zbierať čerstvé potraviny po celý rok. Každý deň si môžete vychutnať farebné, voňavé, lahodné bylinky, ktoré oživia jednoduchý šalát alebo prinesú sviežosť na luxusnú večeru.

Zažite nové chute

 Veritable®
 

Rad Veritable® gardens

Technológia Véritable® odpovedá vašim mestským potrebám tým, že poskytuje kompaktný, spoľahlivý, tichý, ekonomický a ergonomický produkt. Autonómna vnútorná záhrada Veritable® využíva špičkovú technológiu LED svetla na zabezpečenie rastu rastlín bez potreby prirodzeného svetla. Identifikovali sme optimálnu vlnovú dĺžku svetla, ktorá pokrýva veľký objem rastlín a optimalizuje vývoj chuti. Automatický zavlažovací systém bude zalievať rastliny po dobu 3-4 týždňov a vizuálny alarm upozorní, kedy je čas doplniť nádrž. Véritable® Gardens fungujú iba s Véritable® Lingots®.

Lingots® : náplne pripravené na použitie

Véritable® Lingots® pochádzajú z kombinácie technológií pre jednoduché a efektívne použitie. Náplne obsahujú substrát, živiny a organické alebo neošetrené semená (v závislosti od druhu). PH, vlhkosť, koncentrácia živín, prevzdušňovanie koreňov, vzdialenosť semien a hĺbka sú kontrolované a optimalizované, aby sa zabezpečila hojná a pravidelná úroda. Véritable® Lingots® sú 100% kompostovateľné a biologicky odbúrateľné, bez GMO alebo pesticídov.

 

Véritable: hrdo navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku

„Je našou zodpovednosťou ako podnikateľov rozvíjať bezpečnú a zodpovednú spoločnosť nielen pre zamestnancov, ale aj pre životné prostredie a miestnu a národnú ekonomiku. Nicolas GEHIN, generálny riaditeľ Véritable®.

fr.jpg

Spoločnosť Véritable® sa zaviazala dodržiavať svoj sociálno-ekonomický systém. Spoločnosť so sídlom v regióne Rhône-Alpes-Auvergne vo Francúzsku navrhuje, vyrába a montuje 90 % svojich produktov v okruhu 200 km. Výskumné a vývojové aktivity, dizajn produktov, marketing a zákaznícky servis sa vykonávajú interne. Priemyselnú výrobu, montáž a logistiku zabezpečujú spoľahliví francúzski partneri. Do celého projektu je zapojených viac ako 25 partnerov, čo predstavuje približne 300 pracovných miest vo Francúzsku.

Ocenenia Genuine®

Sme veľmi hrdí na ocenenia, ktoré odmenili Véritable® za inováciu a jej víziu.

odmeny.jpg
 

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Nakŕmte svet zajtrajška

V súčasnosti viac ako 50 % svetovej populácie žije a stravuje sa v mestských oblastiach. Vo Francúzsku žije 80 % obyvateľstva v aglomeráciách. Táto urbanizácia rýchlo mení životný štýl a vytvára nové potreby.

 

Zdravé lokálne produkty

Obyvatelia miest aj vidieka hľadajú čerstvé, zdravé, lokálne produkty s ekologickým alebo známym pôvodom a spoľahlivých výrobcov. Súčasný potravinársky priemysel a tradičné distribučné kanály však sťažujú uspokojenie týchto potrieb.

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Mestské poľnohospodárstvo má mnoho výhod. Tento nový spôsob pestovania je zdravý (s permakultúrou, organickým alebo ekologickým ošetrením), ekologickejší a ekonomickejší (kontrolou a znižovaním spotreby vody a predchádzaním vyplavovaniu pôdy) a má dôležitý sociálny a spoločenský dopad. Spojenie výrobcov a spotrebiteľov má pozitívny vplyv na náš ekosystém. Zainteresovaní spotrebitelia + zapojení výrobcovia = výrobky vyššej kvality.

 

Veritable® podporovaný regiónom Auvergne-Rhône-Alpes pre rozvoj exportu

Od svojho vzniku sa Véritable ® spolieha na miestnych partnerov pri výrobe svojich produktov, ale aj pri rozvoji svojho podnikania. V roku 2021 Véritable ® využila finančnú pomoc z regiónu Auvergne-Rhône-Alpes na nábor manažéra exportu.

"Snahy regiónu sú pre nás veľmi dôležité. Od roku 2015 vyrábame výhradne vo Francúzsku a veľmi lokálne s miestnymi partnermi. Regionálna pomoc nám umožňuje rozvíjať sa a prispieva k podpore priamej a nepriamej zamestnanosti na území."
 
Nicolas GEHIN - prezident Veritable SASNicolas Gehin      Prezident Veritable ® SAS

Podobné produkty

Dill (Aneth)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-ANE006
Cilantro (Coriandre)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-COR003
Red wild strawberry (Fraise des bois rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-P5-FRA029
Spearmint (Menthe verte)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-MEN009
Mini red tomato (Mini tomate rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-TOM016
yellow bell pepper (Mini poivron jaune)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-POI030
Chives (Ciboulette)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-CIB004
Sweet basil (Basilic Grand Vert)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-BAS002