Véritable® BIO sadenice TatSoi

Tatsoi je odroda mladých výhonkov ázijského pôvodu. Jeho hrubé zelené listy sú rozpoznateľné podľa ich ružicového tvaru. Listy Tatsoi sa konzumujú čerstvé alebo varené. Tatsoi je veľmi bohaté na vitamíny, vlákninu a minerály, na vaše taniere prinesie nádych zelene a nových chutí.

Véritable Lingot®: 100% prírodné náplne pripravené na použitie bez pesticídov alebo GMO.

Lingot® TatSoi môžete pestovať v ktoromkoľvek kvetináči od Véritable.

Druh:  TatSoi

 ÁZIJSKÉ
Vyklíči za
1 - 2 týždne
Prvá úroda za
 3 - 4 týždne
Životnosť
2 - 3 mesiace
štandardná cena: 8,99 € –11 % 7,99 € 6,66 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom - ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Véritable® BIO sadenice TatSoi
Tatsoi
8,99 € –11 %

Podrobný popis

Véritable Lingot®

Užite si patentovanú technológiu Véritable Lingot®

Jednoduché použitie a efektívne zloženie Lingot®, ktoré je špecifické pre každú rastlinu.

Pripravená kapsula obsahuje:

  • BIO semienka
  • Špeciálne upravený substrát s potrebnými živinami pre danú rastlinu

Každý parameter je optimalizovaný pre rast danej rastliny: vzdialenosť medzi semienkami, ich hĺbka, zloženie substrátu...
Zloženie substrátu je prispôsobené pre každú rastlinu s cieľom získať štedrú a chutnú úrodu.

Véritable Lingot® sú 100% kompostovateľné a biologicky rozložiteľné. Neobsahujú žiadne pesticídy ani GMO.

Náplne Lingot pre inteligentné kvetináče Véritable

Francúzska spoločnosť Véritable vyvinula pre svoje inteligentné domáce kvetináče špeciálne kapsule Lingot so semienkami a organickou pôdou obohatenou o potrebné živiny . V našej ponuke nájdete Lingoty s mnohými rozličnými druhmi aromatických bylín, mini odrôd zeleniny a ovocia či jedlých kvetov. V inteligentných kvetináčoch od Véritable tak môžete pestovať bylinky a mini zeleninu či ovocie v priebehu celého roka, aj keď vonku sneží. S nami pestujete bez námahy, stačí iba raz za dva či tri týždne doliať vodu a o všetko ostatné sa postarajú naše kvetináče. Ich hlavnou výhodou je teda fakt, že okrem dolievania vody sa nemusíte o nič starať. Rastliny môžete dokonca pestovať aj v miestnostiach bez okien.

Substráty a semena Véritable

Výber a kompozícia substrátov sú šité na mieru jednotlivým rastlinám . Rovnako tak je maximálne optimalizované umiestnenie semienok v substráte aj šírka a hĺbka ich osadenia pre efektívny a rýchly rast. V náplniach nenájdete nechcené pesticídy či geneticky upravené rastliny.

Použitie náplní Lingot je ľahké a zvládne to každý

Vyberte substrátovú náplň z krabičky , vložte ju do priehradky vo vašom kvetináči, mierne vtlačíte až na dno. Pre ľahšie rozlíšenie rastliniek môžete k sadeniciam pripevniť ceduľku s názvom , ktorú jednoducho odstrihnete zo samotnej krabičky. Celý postup, ako začať s inteligentným pestovaním nájde vo videu nižšie:

Dodatočné parametre

Kategória: Véritable Lingot ®
Hmotnosť: 0.005 kg

Prečo pestovať s Véritable?

 VŠETKY

Véritable®, líder vo vnútornom mestskom poľnohospodárstve

Véritable® je popredný startup v mestskom poľnohospodárstve: poskytujeme inovatívne riešenia, ktoré umožňujú každému jednoducho pestovať, zberať a užívať si širokú škálu čerstvých a zdravých produktov. Chutné bylinky, jedlé kvety a detská zelenina sú čerstvé a dostupné po celý rok u vás doma.

Nemáte zelený palec? Riešenia Véritable® poskytujú širokú škálu autonómnych vnútorných záhrad a prírodných náplní pripravených na použitie. Mysleli sme na všetko, aby ste si naše produkty mohli ľahko vypestovať aj u vás doma.

Znovu objavte skutočné chute/strong>
Pestovanie byliniek priamo vo vašej kuchyni vám umožní zbierať čerstvé potraviny po celý rok. Každý deň si môžete vychutnať farebné, voňavé, lahodné bylinky, ktoré oživia jednoduchý šalát alebo prinesú sviežosť na luxusnú večeru.

Zažite nové chute

 Veritable®
 

Rad Veritable® gardens

Technológia Véritable® odpovedá vašim mestským potrebám tým, že poskytuje kompaktný, spoľahlivý, tichý, ekonomický a ergonomický produkt. Autonómna vnútorná záhrada Veritable® využíva špičkovú technológiu LED svetla na zabezpečenie rastu rastlín bez potreby prirodzeného svetla. Identifikovali sme optimálnu vlnovú dĺžku svetla, ktorá pokrýva veľký objem rastlín a optimalizuje vývoj chuti. Automatický zavlažovací systém bude zalievať rastliny po dobu 3-4 týždňov a vizuálny alarm upozorní, kedy je čas doplniť nádrž. Véritable® Gardens fungujú iba s Véritable® Lingots®.

Lingots® : náplne pripravené na použitie

Véritable® Lingots® pochádzajú z kombinácie technológií pre jednoduché a efektívne použitie. Náplne obsahujú substrát, živiny a organické alebo neošetrené semená (v závislosti od druhu). PH, vlhkosť, koncentrácia živín, prevzdušňovanie koreňov, vzdialenosť semien a hĺbka sú kontrolované a optimalizované, aby sa zabezpečila hojná a pravidelná úroda. Véritable® Lingots® sú 100% kompostovateľné a biologicky odbúrateľné, bez GMO alebo pesticídov.

 

Véritable: hrdo navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku

„Je našou zodpovednosťou ako podnikateľov rozvíjať bezpečnú a zodpovednú spoločnosť nielen pre zamestnancov, ale aj pre životné prostredie a miestnu a národnú ekonomiku. Nicolas GEHIN, generálny riaditeľ Véritable®.

fr.jpg

Spoločnosť Véritable® sa zaviazala dodržiavať svoj sociálno-ekonomický systém. Spoločnosť so sídlom v regióne Rhône-Alpes-Auvergne vo Francúzsku navrhuje, vyrába a montuje 90 % svojich produktov v okruhu 200 km. Výskumné a vývojové aktivity, dizajn produktov, marketing a zákaznícky servis sa vykonávajú interne. Priemyselnú výrobu, montáž a logistiku zabezpečujú spoľahliví francúzski partneri. Do celého projektu je zapojených viac ako 25 partnerov, čo predstavuje približne 300 pracovných miest vo Francúzsku.

Ocenenia Genuine®

Sme veľmi hrdí na ocenenia, ktoré odmenili Véritable® za inováciu a jej víziu.

odmeny.jpg
 

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Nakŕmte svet zajtrajška

V súčasnosti viac ako 50 % svetovej populácie žije a stravuje sa v mestských oblastiach. Vo Francúzsku žije 80 % obyvateľstva v aglomeráciách. Táto urbanizácia rýchlo mení životný štýl a vytvára nové potreby.

 

Zdravé lokálne produkty

Obyvatelia miest aj vidieka hľadajú čerstvé, zdravé, lokálne produkty s ekologickým alebo známym pôvodom a spoľahlivých výrobcov. Súčasný potravinársky priemysel a tradičné distribučné kanály však sťažujú uspokojenie týchto potrieb.

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Mestské poľnohospodárstvo má mnoho výhod. Tento nový spôsob pestovania je zdravý (s permakultúrou, organickým alebo ekologickým ošetrením), ekologickejší a ekonomickejší (kontrolou a znižovaním spotreby vody a predchádzaním vyplavovaniu pôdy) a má dôležitý sociálny a spoločenský dopad. Spojenie výrobcov a spotrebiteľov má pozitívny vplyv na náš ekosystém. Zainteresovaní spotrebitelia + zapojení výrobcovia = výrobky vyššej kvality.

 

Veritable® podporovaný regiónom Auvergne-Rhône-Alpes pre rozvoj exportu

Od svojho vzniku sa Véritable ® spolieha na miestnych partnerov pri výrobe svojich produktov, ale aj pri rozvoji svojho podnikania. V roku 2021 Véritable ® využila finančnú pomoc z regiónu Auvergne-Rhône-Alpes na nábor manažéra exportu.

"Snahy regiónu sú pre nás veľmi dôležité. Od roku 2015 vyrábame výhradne vo Francúzsku a veľmi lokálne s miestnymi partnermi. Regionálna pomoc nám umožňuje rozvíjať sa a prispieva k podpore priamej a nepriamej zamestnanosti na území."
 
Nicolas GEHIN - prezident Veritable SASNicolas Gehin      Prezident Veritable ® SAS

Podobné produkty

Dill (Aneth)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-ANE006
Cilantro (Coriandre)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-COR003
Red wild strawberry (Fraise des bois rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-P5-FRA029
Spearmint (Menthe verte)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-MEN009
Mini red tomato (Mini tomate rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-TOM016
yellow bell pepper (Mini poivron jaune)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-POI030
Sweet basil (Basilic Grand Vert)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-BAS002
Véritable CLASSIC(1) Copie
124,99 € bez DPH
149,99 €
159,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (3 ks)
VPOT-CAWAW-EU2-1