V dňoch od 22.6.2024 do 3.7.2024 bude dochádzať k oneskoreniu vo vybavovaní objednávok z dôvodu dovolenky!

Véritable® BIO sadenice Set provensálskych byliniek s mlynčekom

Ak milujete farebnú zmes dusenej zeleniny ratatouilles prevoňanú provensálskymi bylinkami, máme pre Vás tip: Vypestujte si vlastnú zmes byliniek na provensálske korenie priamo doma, napríklad vo vašej obývačke. Darčeková sada PROVANCE obsahuje 4 lingoty so semenami: tymiánu, oregana, rozmarínu a saturejky, a navyše keramický mlynček na sušené bylinky.

štandardná cena: 56,79 € –22 % 43,99 € 36,66 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom - ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Véritable® BIO sadenice Set provensálskych byliniek s mlynčekom
veritable semienkove kapsule lingot provensalske bylinky s mlyncekom 5 dielov 114737 8b18997 s2500x2500
56,79 € –22 %

Podrobný popis

Ak milujete farebnú zmes dusenej zeleniny ratatouilles prevoňanú provensálskymi bylinkami, máme pre Vás tip: Vypestujte si vlastnú zmes byliniek na provensálske korenie priamo doma, napríklad vo vašej obývačke. Darčeková sada PROVANCE obsahuje 4 lingoty so semenami: tymiánu, oregana, rozmarínu a saturejky, a navyše keramický mlynček na sušené bylinky. Tieto lingoty sú v bio kvalite a vhodné do inteligentných kvetináčov typov Véritable® a Exky® francúzskej značky Véritable. Presný pomer byliniek pre obľúbenú zmes korenia je uvedený v návode, ktorý je súčasťou setu. My vám viacmenej jeden správne vyvážený ponúkame nižšie v texte.

 

Balenie obsahuje:

Mlynček na sušené bylinky CrushGrind Véritable®

Mlynček s patentovaným keramickým mlecím mechanizmom CrushGrind bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Uchováva arómu byliniek bez ich oxidácie a možno ho použiť nielen na mletie sušených byliniek, ale tiež soli, čierneho korenia a ďalšieho korenia. S týmto mlynčekom môžete vytvárať vlastné zmesi korenia podľa svojej fantázie. Navyše, je možné nastaviť hrubosť mletia podľa vašich preferencií. Mlynček je vyrobený zo skla a plastu, s mlecím mechanizmom z high-tech keramiky, ktorá je odolnejšia a tvrdšia než samotná oceľ. Na rozdiel od ocele, nekoroduje a je bezpečná pre potraviny. Jeho kvalitu potvrdzuje aj 25-ročná garancia na mlecí mechanizmus.

Provensálska zmes sa skladá z nasledujúcich byliniek:

Tymián

Tymián je ideálny na stredomorskú kuchyňu, teda napríklad grilované mäso alebo ryby. S tymiánom pripravíte vynikajúcu omáčku zo syra Roquefort. Môžete ho skombinovať aj do šalátu z citrusov spolu s medom, alebo si pripraviť jahodovo-tymiánový džem. Tymián sa používa čerstvý alebo sušený na dochucovanie grilovaného mäsa a zeleniny, ale aj ako liečivá bylinka do čaju alebo korenie v kuchyni. Vetvičky sušeného tymiánu s listami a kvetmi alebo len odtrhnuté lístky sa často používajú pri varení polievok, omáčok alebo dusených pokrmov v mnohých krajinách Európy a Ázie. Na Slovensku je obľúbený pre svoju výraznú ostrejšiu chuť, ktorá sa skvele hodí pri príprave diviny, sekaného mäsa, rýb alebo hydiny. Tymián je tiež vhodný na dochutenie plniek, paštét alebo syrov. Pokiaľ ho nechcete použiť hneď čerstvý, môžete ho taktiež vysušiť.

Oregano

Oregano je často nazývané aj pamajorán obyčajný, je ďalšou z obľúbených, chuťovo výrazných stredomorských bylín. S jeho silnou a korenistou vôňou je oregano ideálne na ochutenie všetkých jedál stredomorskej kuchyne, či už ide o zeleninu, ryby, kuracie, baranie alebo teľacie mäso, syr, mäkkýše alebo cestoviny. Samozrejme, je nevyhnutnou súčasťou pri príprave pizze! Najmä v talianskej kuchyni je oregano veľmi obľúbené na ochutenie pizze, paradajkových omáčok a všeobecne pokrmov s paradajkami. Často sa používa aj na ochutenie mäsových zmesí do ravioli a lazaní. V gréckej kuchyni je oregano často spájané so syrom feta alebo olivami, no nechýba ani v mexickej kuchyni - chilli con carne sa bez neho nezaobíde.

Rozmarín

Rozmarín je aromatická bylina s citrónovou chuťou a osviežujúcou vôňou s nádychom živice, ktorá dodáva pokrmom vôňu slnečného Stredomoria. Používa sa hlavne pri príprave mäsa, ktorému dodáva príchuť diviny. Rozmarínom je potrebné dávkovať opatrne, pretože jeho silná chuť môže dominovať a tak "zničiť" chuť ostatných ingrediencií.

Saturejka

Divoká saturejka je v stredomorskej kuchyni veľmi obľúbená pre svoju výraznú korenistú až pikantnú arómu. Je nenahraditeľná pri dochucovaní grilovaného alebo duseného mäsa, zeleniny, ale aj strukovín. Pridáva sa tiež do varených či zapekaných zemiakov. Okrem toho má protizápalové vlastnosti a pomáha aj pri nadúvaní. V balkanskej kuchyni ju môžeme často nájsť ako súčasť zmesi korenia čubrica, ktorá sa často využíva na dochutenie mletého mäsa.

Prečo pestovať s Veritable?

 VŠETKY

Véritable®, líder vo vnútornom mestskom poľnohospodárstve

Véritable® je popredný startup v mestskom poľnohospodárstve: poskytujeme inovatívne riešenia, ktoré umožňujú každému jednoducho pestovať, zberať a užívať si širokú škálu čerstvých a zdravých produktov. Chutné bylinky, jedlé kvety a detská zelenina sú čerstvé a dostupné po celý rok u vás doma.

Nemáte zelený palec? Riešenia Véritable® poskytujú širokú škálu autonómnych vnútorných záhrad a prírodných náplní pripravených na použitie. Mysleli sme na všetko, aby ste si naše produkty mohli ľahko vypestovať aj u vás doma.

Znovu objavte skutočné chute/strong>
Pestovanie byliniek priamo vo vašej kuchyni vám umožní zbierať čerstvé potraviny po celý rok. Každý deň si môžete vychutnať farebné, voňavé, lahodné bylinky, ktoré oživia jednoduchý šalát alebo prinesú sviežosť na luxusnú večeru.

Zažite nové chute

 Veritable®
 

Rad Veritable® gardens

Technológia Véritable® odpovedá vašim mestským potrebám tým, že poskytuje kompaktný, spoľahlivý, tichý, ekonomický a ergonomický produkt. Autonómna vnútorná záhrada Veritable® využíva špičkovú technológiu LED svetla na zabezpečenie rastu rastlín bez potreby prirodzeného svetla. Identifikovali sme optimálnu vlnovú dĺžku svetla, ktorá pokrýva veľký objem rastlín a optimalizuje vývoj chuti. Automatický zavlažovací systém bude zalievať rastliny po dobu 3-4 týždňov a vizuálny alarm upozorní, kedy je čas doplniť nádrž. Véritable® Gardens fungujú iba s Véritable® Lingots®.

Lingots® : náplne pripravené na použitie

Véritable® Lingots® pochádzajú z kombinácie technológií pre jednoduché a efektívne použitie. Náplne obsahujú substrát, živiny a organické alebo neošetrené semená (v závislosti od druhu). PH, vlhkosť, koncentrácia živín, prevzdušňovanie koreňov, vzdialenosť semien a hĺbka sú kontrolované a optimalizované, aby sa zabezpečila hojná a pravidelná úroda. Véritable® Lingots® sú 100% kompostovateľné a biologicky odbúrateľné, bez GMO alebo pesticídov.

 

Véritable: hrdo navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku

„Je našou zodpovednosťou ako podnikateľov rozvíjať bezpečnú a zodpovednú spoločnosť nielen pre zamestnancov, ale aj pre životné prostredie a miestnu a národnú ekonomiku. Nicolas GEHIN, generálny riaditeľ Véritable®.

fr.jpg

Spoločnosť Véritable® sa zaviazala dodržiavať svoj sociálno-ekonomický systém. Spoločnosť so sídlom v regióne Rhône-Alpes-Auvergne vo Francúzsku navrhuje, vyrába a montuje 90 % svojich produktov v okruhu 200 km. Výskumné a vývojové aktivity, dizajn produktov, marketing a zákaznícky servis sa vykonávajú interne. Priemyselnú výrobu, montáž a logistiku zabezpečujú spoľahliví francúzski partneri. Do celého projektu je zapojených viac ako 25 partnerov, čo predstavuje približne 300 pracovných miest vo Francúzsku.

Ocenenia Genuine®

Sme veľmi hrdí na ocenenia, ktoré odmenili Véritable® za inováciu a jej víziu.

odmeny.jpg
 

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Nakŕmte svet zajtrajška

V súčasnosti viac ako 50 % svetovej populácie žije a stravuje sa v mestských oblastiach. Vo Francúzsku žije 80 % obyvateľstva v aglomeráciách. Táto urbanizácia rýchlo mení životný štýl a vytvára nové potreby.

 

Zdravé lokálne produkty

Obyvatelia miest aj vidieka hľadajú čerstvé, zdravé, lokálne produkty s ekologickým alebo známym pôvodom a spoľahlivých výrobcov. Súčasný potravinársky priemysel a tradičné distribučné kanály však sťažujú uspokojenie týchto potrieb.

Mestské poľnohospodárstvo, hlavná výzva 21. storočia

Mestské poľnohospodárstvo má mnoho výhod. Tento nový spôsob pestovania je zdravý (s permakultúrou, organickým alebo ekologickým ošetrením), ekologickejší a ekonomickejší (kontrolou a znižovaním spotreby vody a predchádzaním vyplavovaniu pôdy) a má dôležitý sociálny a spoločenský dopad. Spojenie výrobcov a spotrebiteľov má pozitívny vplyv na náš ekosystém. Zainteresovaní spotrebitelia + zapojení výrobcovia = výrobky vyššej kvality.

 

Veritable® podporovaný regiónom Auvergne-Rhône-Alpes pre rozvoj exportu

Od svojho vzniku sa Véritable ® spolieha na miestnych partnerov pri výrobe svojich produktov, ale aj pri rozvoji svojho podnikania. V roku 2021 Véritable ® využila finančnú pomoc z regiónu Auvergne-Rhône-Alpes na nábor manažéra exportu.

"Snahy regiónu sú pre nás veľmi dôležité. Od roku 2015 vyrábame výhradne vo Francúzsku a veľmi lokálne s miestnymi partnermi. Regionálna pomoc nám umožňuje rozvíjať sa a prispieva k podpore priamej a nepriamej zamestnanosti na území."
 
Nicolas GEHIN - prezident Veritable SASNicolas Gehin      Prezident Veritable ® SAS

Podobné produkty

Dill (Aneth)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-ANE006
Cilantro (Coriandre)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-COR003
Red wild strawberry (Fraise des bois rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-P5-FRA029
Spearmint (Menthe verte)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-MEN009
Mini red tomato (Mini tomate rouge)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-TOM016
yellow bell pepper (Mini poivron jaune)
6,66 € bez DPH
7,99 €
8,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-L5-POI030
Chives (Ciboulette)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-CIB004
Sweet basil (Basilic Grand Vert)
5,83 € bez DPH
6,99 €
7,99 €
Skladom - ihneď k odoslaniu (>5 ks)
VLIN-A10-BAS002